Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

Strikpack Štrajk Pack Prenosné F. P. S. Vládca Odolné Adaptér pre PS4 ovládač pre Dualshock 4

€41.88

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: prst skenovanie, hry a dym ps4, rada dualshock 4, ghost tsushima, consol ps4, gitara ps4, štrajk pack xbox jeden, šúchať controler ps4, magic ns, sony playstation 4 turecko.

 
 

Kolektívna Myseľ Štrajk Pack Prenosné F. P. S. Vládca Odolné Adaptér pre PS4 ovládač pre Dualshock 4

Popis:

Na STRIKEPACK F. P. S. Vládca je prielom radič adaptéra, ktorý sa dodáva pokročilé herné funkcie do existujúcej pre PS4 ovládač. Adaptér vám na tlačidlo lietať mapovanie a najnovšie strelec mody bez trvalej zmene alebo zrušení vašej záruky. Jednoducho zacvaknite ho na ovládači, pripojte 10ft/3m kábel, a pripravte sa na zážitok lightning reakčné časy a neobmedzenú kontrolu. Vstavaný radič mody pomocou revolučný nový riadiaci systém, ktorý umožňuje plnú kontrolu právo od prevádzkovateľa samotného. Žiadne aplikácie, no PC softvér, len nevídané herné ovládanie. Stovky mod kombinácie sú možné. Optimalizované Rapid Fire, Plne Nastaviteľné Rapid Fire, Nastaviteľné Vybuchol Oheň, Pulz Oheň, Nastaviteľné Proti spätnému, Nastaviteľné Quickscope, Auto Run, Drop Shot, Načítať & List, Jednoduché, Dvojité Skok, Nastaviteľné Tlačidlo Turbo 2.0, Auto zadržte Dych, Battlefield Auto mieste, Rachot Ovládanie, Vlasy Spúšťa a Riadenie Pohybu Načítať všetky postavený v a pripravený, keď ich potrebujete! Hrať ako profesionál!

- JEDNÝM DOTYKOM O LIETAŤ PÁDLO MAPOVANIE: Priradiť ľubovoľné tlačidlo na pádla, kedykoľvek, vrátane tváre, ramena, dokonca aj ľavej a pravej analógovej páčky tlačidlá, bez Aplikácie alebo potreby PC.

- VSTAVANÝ RADIČ MODY: Stovky radič MOD kombinácie sú vstavané priamo do zariadenia, vrátane Rýchleho Požiar, Výbuch Ohňa, Drop Shot, Rýchle Rozsah, Automatické Spustiť, aj pre Turbo 2.0 a tak mnoho ďalších. Prispôsobiteľné. Turnaj MOD zadarmo režime k dispozícii.

- MAS BEZPLATNÉ KÁBLOVÉ PRIPOJENIE NA TURNAJI HRAŤ: Vyhýbajte Bluetooth rušenie s routerom a bezdrôtovým zariadeniam s 10ft/3m mas bezplatné pripojenie na konkurenčnú výhodu v on-Line Hier a Turnajov

- PODPORA AUDIO CONTROLS & 3,5 MM SLÚCHADLÁ POUŽITIE: Pre 3,5 mm Slúchadlá, je dôležité, ak chcete, aby váš headset volume control pre PS4 konzoly na MAXIMÁLNY objem, ktorý uprednostňujete. Na STRIKEPACK zariadenie môžete ovládať audio akéhokoľvek 3,5 mm headset pripojený na radič do tohto zväzku

- ERGONOMICKÝ DIZAJN: Získať ELITE okraj na hranie s Ergonomickými Magnetické Pádla, že nasledovať prirodzený cesta kontrolóra rukoväť pre čo najväčšie pohodlie. Magnetické dizajn umožňuje budúcnosť vlastné pádla byť jednoducho pridané (voliteľné).

- Firmware rozšíriteľná pomocou pre PC/Mac upgrade nástroj.

POZNÁMKA: 3,5 mm slúchadlá audio kompatibilný s radič model CUH-ZCT2U a neskôr. Pôvodný model CUH-ZCT1U radič NIE je podporovaný pre 3,5 mm slúchadlá audio – USB headset potrebné.

Balenie Obsahuje:

1 x Strike Pack F. P. S. Vládca pre PS4

1 x Micro USB Kábel


 • S USB: no
 • Kompatibilné Značka/Model: Sony
 • Názov Značky: DOBE FOMIS ELEKTRONIKY
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • SONY Model: PLAYSTATION4
 • Číslo Modelu: Pre ps4

Product as advertised. Arrived in 20 days and not taxed. This nonsense comes something from China. Product grade.

Gxalhonok P (2021-01-06)

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena