Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

Červená Bodka Finder Rozsah Astronómie pre 80EQ 80DX 90DX SE LOGOPÉD, Ďalekohľad, Monokulárne Ďalekohľady 35ED

€5.96

€7.19

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: finder rozsah, červená bodka držiteľ, rozsah zazvonil vyhľadávanie, 90 ďalekohľad vyhľadávanie, antickej astronómie, rozsah pôsobnosti, zapaľovanie sondy, bodka vyhľadávanie, ďalekohľad finder červená bodka, rifl rozsah.

 
 

Funkcie:

OOTDTY

Jednoduché, cenovo dostupné a efektívne red dot predbežnej zariadenie robí zamerané váš ďalekohľad

Veľmi jednoduché nastavenie. Thumbwheels povoľte určenie polohy red dot horizontálne a vertikálne na presné zarovnanie ďalekohľad

Nastaviteľný malé červené LED bodka sa premieta do non-zväčšovacie zobrazenie okna, tak môžete zamerať hlavným ďalekohľadom ľahko a rýchlo

Zahŕňa Mount Držiak

Táto Červená Bodka Finder Priestor pre 80EQ 80DX 90DX SE LOGOPÉD OMNI Série a tak na Astronomické Ďalekohľady

Špecifikácie:

Materiál: Plast + Kov

Farba: Čierna

Package zahrnuté:

1 * Red Dot Finder Rozsah

-----

Ako používať:

Najprv vytiahnite priehľadný plastový list, ktorý je na prednej strane a na spodnej strane - môžete to vidieť v jednej z fotografií. To umožňuje batérie nadviazať kontakt tak, že červená bodka zobrazí pri zapnutí.

Ďalej, skúste vyhľadávanie sa tým zmení na malý rotačný ovládanie na boku. Pozrite sa cez otvor v prednej časti finder a mali by ste vidieť red dot a byť schopný, aby to jasnejšie alebo stmievač pomocou tejto rotačný ovládanie, ktoré je tiež zapnúť/vypnúť.

Teraz nastaviť vašu rozsahu ako normálne, ale dať red dot vyhľadávanie na miesto obvyklých optického hľadáčika.

Ukážte svoj ďalekohľad na niečo ako TV antény alebo komín - nič o tom, že veľkosť bude robiť, a ďalej, tým lepšie. Pozerať sa cez nízky okulára (mm 25 mm je ideálny) nájsť objekt úpravou ďalekohľad a zameranie objektu. Upraviť namontujte pomocou spomalene kontroly tak, že objekt je priamo v strede zobrazenia.

Upraviť vyhľadávanie tak, že red dot je presne na objekt, ktorý ste hľadali, na. Môžete nastaviť pomocou dvoch väčších kolies. Jeden vpravo vpredu sa vľavo/vpravo smer a jeden vzadu na spodnej časti sa nahor a nadol.

Vypnite ho a počkajte, kým tma

Môžete teraz používať sa zmeniť vyhľadávanie na, potom hľadá cez finder tak, že red dot linky až na ktorý sa chystáte sledovať cez váš ďalekohľad. Raz red dot je presne nad hviezdy alebo planéty, to by malo byť presne v strede okulára zobraziť.

Pamätajte si, ak ho chcete vypnúť, keď ste už našli vašu aby sa šetrila energia batérie.


 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
 • Názov Značky: OOTDTY
 • Číslo Modelu: 35ED9FF100110

Very fast

Jelovejek (2021-01-27)

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena