Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3

Nástroj nastavovacia Skrutka Extractor auta rýchloreznej Ocele 4341 Mas Skrutky Plechu Skrutky

€9.62

€12.49

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: kovové plechové skrutka, gumené práčky, studená masáž tváre, klampiarske skrutky skrutky, opel kovové skrutky, ťuknite na položku kovové skrutky, stan kovové skrutky, gundam kovové skrutky, dráma valček, galvanic spa facial.

 
 

Funkcie:

*100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

*Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odolné a praktické použitie

*Poškodené Skrutky Extractor -- Skrutky blok je vyrobený z vysoko kvalitnej rýchloreznej Ocele 4341. Vysoká tvrdosť, odolné a ľahko odstrániť poškodené skrutky.

*Ľahko Odstrániť: V vyzliekol skrutku extractor sada obsahuje dva rozšírenie bit držiteľa. Môžete odstrániť v jednom kroku, nie je potrebné previesť extractor alebo upraviť chuck.

*Všestranná: Na vyzliekol skrutku extractor súprava obsahuje 20 kusov vyzliekol skrutku extractor v 10 rôznych veľkostí, ktoré môže uspokojiť všetky ste dopytu. Vhodné pre všetky veľkosti skrutiek alebo bol.

*Viacúčelový: Vhodné pre šesťhranné skrutky, stroj skrutky, mas skrutky, skrutky do dreva, šesťhranné skrutky, klampiarske skrutky a ostatné skrutky.

*Poznámka: je odporúčané používať elektrické ručné vŕtačky, prosím, nepoužívajte kladivo, vrták režime. Prosím, použite v nízkej rýchlosti.

Ako Používať:

1. Veľkosť #6 - #10 musí byť nainštalovaný v konektora adaptéra, najprv, a potom ju pripojte k rozšírenie bit držiak (iné rozmery môžu byť pripojené na rozšírenie bit držiteľ priamo).

2. Použite vŕtačku (Dr) bitov na vyvŕtať dieru v broken skrutky.

3. Zmeniť používať extrakt (Ex) bit s rovnakou veľkosťou.

4. Reverzné používať vŕtačku a uzavrieť rozbité bit.

Teplé Tipy:

1. Musí vyvŕtať dieru prvý, keď prestávke skrutku povrch je hladký. Inak vrtáka bude sklzu.

2. Musia byť zvislé a nízkej rýchlosti, keď vŕtanie, spätne použiť tento bit, vŕtanie prvý otvor hlbšie bude jednoduchšie, aby sa.

3. To je najlepšie používať elektrické ručné vŕtačky, nie je možné použiť kladivo, vrták režime. Musí byť nízkej rýchlosti počas používania.

Obsah Balenia:

20*Poškodené Skrutky Blok(Ex#1-#10, Dr#1-#10)

1*Magnetický Rozšírenie Bit Držiteľ

1*Pätice Adaptéra

Poznámka:

1. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas.

2. Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov.


  • Názov Značky: NEWONE
  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • Číslo Modelu: Magnetické Rozšírenie Bit Držiteľ

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena