Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

SONOFF Zigbee Senzor Dverí SNZB 04 , Smart Wireless Dvere, Okno, Senzor Pracovať S SONOFF Zigbee Most Hub Bránou Home Security

€7.17

€10.24

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: alarm dverí, sonoff, mini sonoff, wifi zástrčku snímač teploty, aqara dvere, dvere list, snoff prepínač, alexa, tuya zigbee, senzor dverí sonoff.

 
 

SONOFF Zigbee Senzor Dverí

Bezdrôtový dvere/okno, senzor je dôležité vedieť, kto prichádza do a von z vášho domova, tak to je najviac často používaný ako súčasť smart security system. SONOFF SNZB-04 je ZigBee dva-in-one wireless dvere/okno snímača, ktoré je možné dať na vaše dvere alebo okno povedať vám upozornenie, oznámenia, ak vaše dvere alebo okno otvorené alebo zatvorené, pridať ďalšiu vrstvu zabezpečenia vášho domova. Senzor poskytuje vám možnosť vytvoriť scénu prepojenie ZigBee a Wi-Fi zariadení. Úvodný a záverečný stav dvere/okno sú synchronizované na vašom mobilnom telefóne, už myslieť späť, či dvere/dole je vypnuté alebo nie. To je naozaj užitočné, a môže pomôcť môžete zapnúť alebo vypnúť svetlo v akcii. Pracuje s SONOFF ZigBee Most v harmónii, môžete nastaviť scénu dostať svoje chodbe osvetlené hneď po otvorení dverí. Funkciu fotoaparátu, môže byť zapnuté, snímač stránky v eWeLink APP, ktorá tiež umožňuje zobraziť jasne, kto vstúpi do vášho domova, aj vy sa môžete strašiť cudzinec a spýtať sa ho, opustiť svoj domov hneď s dvoma-way audio funkcie. Svoju žiadosť môžete tiež rozšíriť a široký oblastiach, ako sú zásuvky, garážové brány, rolety, atď. Stačí nalepiť kdekoľvek dve veci spojiť, a to vždy v bezpečí, aj keď nechcete sledovať, aby na to. Zdieľať snímač s rodinou, aby sa im schopnosť rýchlo ovládať a sledovať svoj domov spolu. Jednoduchá inštalácia pre jednoduchšie nastavenie. Kôra a priamo nalepiť ho na cieľové miesto, alebo objekt, inteligentný bezpečnostný systém je pripravený pre vás.

Funkcie: Pripomenúť si, keď sa dvere/okno je otvorené a uzavreté. Synchronizácia otváranie & zatváranie stav dvere/okno o APLIKÁCII. Môžete urobiť ZigBee a Wi-Fi zariadenia, udržiavať prepojenie. Ovládanie svetla s akciou. Podpora pridanie SONOFF fotoaparát ak chcete zobraziť, čo sa stalo u vás doma. Zdieľať ovládanie umožňuje ostatným používateľom ovládať pripojené zariadenie rýchlo. 3-mesačnú históriu záznamov skontrolujte . Low-battery oznámenie. Jednoduché, ošúpte a držať inštalácie. Špecifikácia: Batéria: 3V(CR2032); Bezdrôtové pripojenie: Zigbee 3.0; Materiál: PC; Rozmer: Magnet: 32X15.6X13mm Snímač: 47X27X13.5 mm

Scéna Prepojenie, Začať Múdrejší Život

Zamysleli ste sa niekedy zapnúť/vypnúť domácich spotrebičov cez vás akciu? Jednoducho pripojte snímač s vaše domáce spotrebiče a môžete zariadení zapnúť/vypnúť po otvorení alebo zatvorení dverí.

Rovnako Ako Polícia Je Hliadkovanie Vášho Domova

Strach, že váš domov je ohrozený, keď ste preč? Skúste pripojte fotoaparát k snímač a môžete vydesiť cudzinec mimo hlasom kdekoľvek a kedykoľvek.

História, Kontrola Záznamov

Chcete skontrolovať minulosti upozornení správ z vášho domova? Snímač pohybu umožňuje ísť späť do histórie záznamov v priebehu posledných 3 mesiacov.

Inteligentná Bezpečnosť, Jednoduchá Inštalácia

Jednoducho použiť naše zahrnuté 3M lepidlá získať snímač pohybu namontované vo vašom ideálne miesta len v priebehu niekoľkých sekúnd.

Low-battery Oznámenie

Dostanete upozornenie na nízku úroveň nabitia batérie, keď je batéria život dostane 10% zostáva.


  • Typ Batérie: cr2032
  • Číslo Modelu: snzb 04
  • Názov Značky: sonoff
  • Bezdrôtový štandard: Zigbee 3.0

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena